english

Sprawdź naszą jesienną promocję: Rabat 20% na wnioski VAT-REF złożone do 30.11.2016 r. 

 

W okresie od 1 października do 30 listopada 2016 roku, dla wszystkich firm które zlecą nam przygotowanie wniosku o zwrot VAT z zagranicy, gwarantujemy rabat od cen cennikowych lub ofertowych - 20% od kwoty netto. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,
tel. kontaktowy: 607 102 103

 

Zapraszamy na kolejne szkolenie "Przygotowanie wniosku VAT-REF od podstaw", które odbędzie się w czwartek, 27 października 2016 roku w Chorzowie. Wszelkie niezbędne informacje, plan szkolenia, ceny i zasady uczestnictwa znajdziecie w naszym dedykowanym sklepie internetowym eDoradca.info.pl.

Od dnia 03.10.2012r. obowiązuje nowy - prostszy i bardziej przejrzysty - cennik dotyczący kompleksowej usługi przygotowania i przesłania wniosku o zwrot VAT z UE - VAT-REF.

Istotną zmiana są zaproponowane - ryczałtowe a nie prowizyjne - ceny za świadczone usługi.

Zamówienia na usługi VAT-REF składa się co do zasady poprzez mój sklep internetowy www.vat-ref.info.pl.

Przy bardziej skomplikowanych zamówieniach wystarczy złożyć zapytanie telefonicznie lub via e-mail.

Zachęcam do zapoznania się z nowym cennikiem usług za wnioski VAT-REF.

Z przyjemnością informuję, że zintegrowaliśmy nasz serwis internetowy z naszym profilem na Facebook (szukaj: zwrotVAT).

Dołożę starań, aby niezbyt nachalnie, informować Was o nowych wydarzeniach, terminach, ciekawostkach - i to nie tylko związanych ze zwrotem VAT z UE ale również o moich podróżach, ciekawych miejscach i wydarzeniach.

Zachęcam do dodania profilu zwrotVAT do Waszych ulubionych stron !!

 

Pozdrawiam

Roman Golly

Jeśli jesteś właścicielem firmy transportu międzynarodowego (spedytorem) - przewozu towarów, osób lub kurierem - sprawdź naszą propozycję zwrotu VAT z krajów UE (VAT-REF) dla Twojej firmy.

 

Specyfika branży firm transportowych powoduje, że w większości przypadków posiadają one dużą ilość dokumentów zakupu paliwa, opłat za autostrady, itp z różnych krajów Unii Europejskiej.

Z praktyki wiem, że w większości przypadków firmy te nie posiadają faktur a jedynie paragony, które po bardzo krótkim okresie czasu stają się wyblakłe i nieczytelne (bardzo niewiele firm transportowych dba o swoje dokumenty kosztowe i kseruje paragony). Dlatego też proponuję państwu kompleksową obsługę polegającą na systematycznym składaniu wniosków o zwrot VAT do poszczególnych krajów w okresach kwartalnych,  półrocznych lub rocznych.

Krótszy okres to szybszy zwrot podatku VAT, mniej skomplikowany wniosek VAT-REF oraz pewność profesjonalnej obsługi i z góry uzgodnionego kosztu wykonania usługi.

Zapraszam do niezobowiązującej rozmowy - przygotuję indywidualną ofertę - spełniającą Twoje oczekiwania oraz konkurencyjną cenowo (jeśli obecnie współpracujesz z inną firmą konkurencyjną).

 

Telefon kontaktowy: Roman Golly 607 102 103

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakończyliśmy akcję przygotowywania i wysyłania wniosków o zwrot VAT za 2010 rok.

Jak zwykle bardzo dużo firm czekało do ostatniej chwili, co spowodowało niepotrzebne spiętrzenie pracy.

W drugiej połowie września 2011 roku przesłaliśmy ok. 100 wniosków VAT-REF do 11 krajów Unii Europejskiej za 2010 rok.

 

Liczymy, że zwrot za 2011 rok będzie przebiegał bardziej systematycznie - nie trzeba przecież czekać aż do września przyszłego roku !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zrozumiałem