Zobowiązanie Firmy
Ochrona prywatności użytkowników mojego serwisu ma dla mnie duże znaczenie. Poniżej przedstawiam wykaz zasad, którymi kierują się pracownicy Firmy Rachunkowej "MANAGER" prowadząc serwis internetowy.

 

Przechowywanie i ochrona informacji
Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Zbiór zgromadzonych danych osobowych przechowywany jest w bezpiecznej strefie serwera zapewniającej właściwą ochronę danych. Pełen dostęp do bazy danych posiada jedynie niewielka liczba uprawnionych pracowników firmy, zajmująca się administracją bazy.

 

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku
Firma Rachunkowa "Manager" nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu, w przypadku naruszenia przez użytkowników przepisów prawa.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zrozumiałem