english

Usługa pozwala na przeprowadzenie - w wygodnym dla obu stron czasie - rozmowy telefonicznej (do 30 min.) z doradcą podatkowym - na tematy związane z wnioskiem VAT-REF, zwrotem VAT lub innymi wątpliwościami dotyczącymi procedury VAT-REFUND.

Pytania mogą być zadane bezpośrednio w rozmowie telefonicznej lub przesłane pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W koniecznych przypadkach należy przesłać pocztą elektroniczną niezbędne dokumenty (np: wniosek vat-ref, otrzymane decyzje, pisma, itp.).

Koszt usługi: 90,00 zł brutto.

Jeśli udzielenie odpowiedzi nie jest możliwe bezpośrednio w trakcie rozmowy telefonicznej, zostanie ona udzielona nie później niż w ciągu 1 dnia roboczego. Odpowiedź na pytania udzielana jest telefonicznie lub w zwięzły sposób za pomocą poczty elektronicznej.

Usługa konsultacji telefonicznych zamawiana jest poprzez sklep internetowy www.eDoradca.info.pl.

Płatność za usługę pobierana jest z góry, podczas składania zamówienia, Faktura elektroniczna za zamówioną usługę wystawiana i przesyłana jest automatycznie do 3 dni od daty zamówienia na adres poczty elektronicznej wskazany w zamówieniu.

Realizacji usługi przebiega do 1 dnia roboczego od daty zamówienia i otrzymania płatności (preferowana płatność via eCard, potwierdzenie uruchamiane jest w ciągu kilku minut). Zamawiający kontaktuje się pod wskazany numer telefonu i ustala szczegóły (datę i godzinę rozmowy).

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zrozumiałem